Kolekcja 2020

Nasze Torebki

Torby damskie to ten typ akcesoriów, który działa cuda w każdej stylizacji. Kobiety uwielbiają torebki i namiętnie je kolekcjonują  w swoich garderobach. Dla jednych torebka musi pomieścić wszystko: od telefonu, po laptop czy buty. Dla takich klientek mamy skórzane shoppery czy duże tote. Dla innych torba to czar stroju, ważna jest klasyka czy jej oryginalność. Taka właśnie tkwi w nich moc, dodają energii i potrafią  skutecznie poprawiać humor. Korzystaj więc z kobiecej strony swojej natury  wykorzystuj torby damskie jak tylko chcesz. 

... i Drewniaki

Dodaj do nich drewniaki czy trepy a na pewno wyróżnisz się z tłumu. Do biura wybierz elegancką torebkę wizytową z tłoczonej brązowej lub czarnej skóry. Dopasuj do niej eleganckie drewniaki z kamieniami a pozostawisz niesamowite wrażenie. Na spotkanie ze znajomymi sięgnij po małą torebkę albo mini torebkę czy nerkę przewieszoną przez ramię, która pomieści najpotrzebniejsze rzeczy, ale nie będzie przeszkadzać w eksplorowaniu ciekawych miejsc. Na co tygodniowe rodzinne zakupy wybierz natomiast klasyczne drewniki do których dopasujesz skórzana shopperke.

HandMade In Poland

Wspieramy lokalnych rzemieślników i małe rodzinne zakłady kaletnicze dlatego wszystkie nasze torebki i buty są produkowane tylko i wyłącznie w Polsce zgodnie z zasadami poszanowania środowiska naturalnego. Tym samym w  trosce o najlepsza jakość tworzonego produktu Kulik wspólpracuje z lokalnymi rzemieślnikami, którzy dzięki swej unikatowej wiedzy pracując na najlepszych materiałach i dodatkach są w stanie zagwarantować najwyższą jakoś wykonania produktu, którym możesz cieszyć się przez długie lata.

1/6
Help:

Akceptowane Płatnosci:

Bezpieczna Dostawa:

Kulik ©2020 HandMadeInPoland

Info:

256 Bit SSL Encyption    

Legal:

Projekt i wykonanie:

SecondStep4wrd@gmail.com

  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona
  • Czarny Facebook Ikona