top of page

Kolekcja ‚3

Cyfra 3 to symbol twórczości, artystycznej wrażliwości oraz pasji. Oznacza też harmonię, doskonałą współpracę i wzajemną troskę. Utożsamiamy się właśnie z takimi wartościami. Tworzymy zgrany duet kobiet, które wzajemnie się wspierają, motywują i dla których moda stanowi największą życiową pasję.

W najnowszej kolekcji zależało nam, aby podkreślić cechy charakterystyczne Kulik, ale także dać wyraz naszym autorskim, mocno energetycznym i modowym wizjom. Stawiamy na różnorodność i styl bez ograniczeń, czego efektem jest też sesja zdjęciowa

Najnowsza kolekcja Kulik ’3 łączy w sobie zamiłowanie projektantek marki do prostych , geometrycznych form i dostojnej dekoracyjności. Swoje gotowe wizje podają w postaci niezwykle estetycznych i modowych torebek. Inspirują się różnorodnością i esencją barw natury, a sama nazwa linii mocno nawiązuje do ich aktualnych przemyśleń. W ’3 znalazły się dotychczasowe modele, które nabrały nowej formy i struktury. Na bazie bestsellerowych Worków 3in1 powstały ich mini wersje - bardzo poręczne i kompaktowe.

Całkowitą nowością są podłużne i pojemne torebki Hobo. Sugar i Mini Modern  tym razem prezentowane są w odsłonie miękkiej, funkcjonalnej Puffy. Torebki mają specjalne wypełnienie które daje złudzenie „nadmuchania”. W nowej odsłonie prezentowane są także Mini Pure oraz Phone Bag w premierowych oprawach skóry. Całość kolekcji obfituje w modele o kolorze połyskującej głębokiej czerni , metalicznej butelkowej zieleni oraz intensywnego bordo i złota.  Nowością są skóry lakierowane i nowe tłoczenie Croco. 

Użytkowniczki torebek Kulik, będą mogły ponownie zabawić się ich stylem, w zależności od kontekstu, w którym je noszą. Projektantki bowiem prezentują nowe łańcuszki barwione w masie w czarnym kolorze (dzięki czemu nie będą się ścierać) oraz bujnie kolorowe, tym razem dużo grubsze niż w poprzednich kolekcjach, ręcznie plecione paski. 

 

Wszystkie modele torebek zostały ręcznie wykonane przez lokalnego mistrza kaletnictwa, a skóry pochodzą z jednej z najstarszych, włoskich manufaktur.

KULIK 210553.jpg
bottom of page