• kulik

Jesteśmy w nowojorskim SoHo!

Po pięciu latach od momentu otwarcia Kulik wchodzi na rynek amerykański. Rozpoczynamy współpracę z prestiżowym butikiem Flying Solo, który mieści się w SoHo, artystycznej dzielnicy Nowego Jorku.Naszą markę doceniono w Nowym Jorku. Od kwietnia br. jesteśmy w jednym z najbardziej prestiżowych butików na Manhattanie - Flying Solo, który mieści się w artystycznej dzielnicy SoHo. To pierwsze nowojorskie miejsce, gdzie dostępne są nasze torebki i drewniaki stacjonarnie.


Flying Solo - american dream


Flying Solo to butik, działający na zasadzie multibrandu, które wypełnia modowym asortymentem przestrzeń na trzech poziomach. Znajdują się w nim marki Vivienne Westwood, United Nude czy Coco&Breezy i wiele innych.


Koncept ten może pochwalić się publikacjami w największych magazynach modowych takich jak amerykański Vogue, Elle czy The New York Times i Huffington Post, jednocześnie pojawiając się ze swoimi kolekcjami np. na Paris Fashion Week. Mieści się też w sąsiedztwie luksusowych butików Gucci, Moschino czy Celine.


To były miesiące wielu wspólnych ustaleń, maili i telefonów. Współpraca ta jest dla nas kolejnym etapem rozwoju Kulik, ale też ogromnym wyróżnieniem. Spełniłyśmy jedno z największych marzeń. Od teraz kolekcje naszego brandu są sprzedawane w najbardziej modowej dzielnicy w Nowym Jorku. To kolejny krok, który pozwoli nam budować skalę naszego biznesu. Nie spoczywamy jednak na laurach. Teraz mamy jeszcze więcej energii do działania i mnóstwo pomysłów na kolejne projekty.

Trzymajcie za nas kciuki!


Strona butiku Flying Solo: https://flyingsolo.nyc/845 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie