• kulik

Kulik na New York Fashion Week!

Zaktualizowano: 28 wrz 2021Zobacz relację z pokazu!


Spełniło się nasze największe marzenie - torebki Kulik pojawiły się na New York Fashion Week, jednym z najbardziej popularnych wydarzeń modowych na świecie!


Propozycję wzięcia udziału w NYFW otrzymałyśmy już kilka tygodni temu. To był piękny, intensywny czas wyzwań, który wymagał od nas maksymalnego skupienia. Zależało nam, aby przygotować wszystkie projekty i dopiąć wszelkie formalności na czas, a jak się domyślacie, miałyśmy go bardzo mało. Efekt? 12 września amerykański świat mody ujrzał kultowe modele torebek Kulik, wzbogacone o nowe wzory plecionych pasków oraz premierową kolorystykę skór w najwspanialszym anturażu - na dachu Soho Elegant Rooftop z olśniewającym widokiem na panoramę Manhattanu.


Wśród zaprezentowanych projektów pojawiły się m.in. Petit Orris Backpack 3in1, Patiri Orris Phonebag, Half Moon Red Pick, Half Moon Kamel Pick czy Mini Modern Kamel Pick.


Pokaz został zorganizowany dzięki współpracy z nowojorskim butikiem FLYING SOLO, w którym dostępne są nasze kolekcje.


Podziękowania należą się przede wszystkim Wam. Pokochałyście torebki Kulik, a to dało nam motywację, aby w naszych kolekcjach i związanych z nimi działaniach być niezwykle kreatywnymi i zaangażowanymi. Bawimy się modą i kochamy to, co robimy. Wierzymy, że to dopiero początek naszej międzynarodowej przygody.Zostańcie z nami, bo zaskoczymy Was jeszcze nie raz!


Ewa i Sylwia
874 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie