• kulik

Wymienny pasek - dodatek, który stał się hitem sezonu

Różnorodne paski do torebek, które można dowolnie wymieniać, stały się hitem sezonu. Są sposobem na kreowanie indywidualnego stylu i promują kreatywny upcykling. Przekonaj się, jak wymienne paski zmieniają it bags i dlaczego zyskują coraz większą popularność.


Feeria barw, różne długości, duża funkcjonalność - ostatnio paski robią przewrotną karierę w świecie mody. Mawia się nawet, że są ciekawsze od samych torebek (my oczywiście nie do końca się z tym zgadzamy). Do zabawy nimi zachęcają największe domy mody, a wśród nich choćby Fendi, Dolce&Gabbana czy Prada. To prawdopodobnie dzięki tym markom paski zyskały status jednego z najmodniejszych dodatków sezonu. To co, macie już ochotę poszaleć z tymi modnymi akcesoriami? Bo my tak! Dlatego przygotowałyśmy dla Was aż cztery różne ich rodzaje - koniecznie sprawdźcie.


1. Ręcznie plecione


Wiosną zachęcamy do śmiałej zabawy kolorem, a to za sprawą plecionych sznurków, z których powstają obfite paski. Są dostępne w różnych zestawieniach kolorystycznych. Atramentowa czerń łączy się z szarym i kobaltowym, innym razem przeplata się z karmazynowym. Brąz brunatny z brązem herbacianym komponują się z oranżem. Mamy również zestawienia sznurków o barwie jasnoniebieskiej z żółtym, burgundowym i w pepitkę czy wrzosu z burgundem, czernią i bielą w czerwone znaczki. Ich wyjątkowość to nie tylko urokliwe zestawienia barw. Warto wiedzieć, że są wykonywane i barwione ręcznie, w limitowanych ilościach. Tylko na nasze zamówienie - przez włoską artystkę.

2. Skórzane


Skórzane paski to klasyka gatunku. Nasze powstają w niewielkiej pracowni we Włoszech. Są wytrzymałe, a przy tym w duecie z torebkę tworzą zgraną, stylową parę. Mogą być wąskie lub szerokie oraz o różnych długościach. Sama decydujesz, czy wyjdziesz ze swoją torebką, mając ją w garści w najkrótszej odsłonie skórzanego paska, czy wolisz dać jej i sobie nieco luzu, wybierając jego dłuższą wersję.
3. Parciane z torebeczką


To według nas najbardziej praktyczne wersje pasków. Powstają z grubo tkanej bawełny, którą łatwo można wyczyścić w razie zabrudzenia. Dają możliwość noszenia torebki jako nerki czy też na ramię. Dodatkowo można do nich przypiąć mikro torebeczkę z czarnej, tłoczonej skóry - przydatną na słuchawki, klucze czy inne drobiazgi.
4. Biżuteryjne


Nie tylko my kobiety kochamy biżuterię - nasze torebki też dobrze się w niej prezentują.

Paski w postaci złotych lub srebrnych łańcuszków dodają it bags błysku w stylu glam. A żeby efekt ,,wow” podwoić, proponujemy nosić dwa naraz! Psst… możemy dla Ciebie wykonać je w długości, w jakiej sobie życzysz.

To co, gotowe na personalizację swojej torebki? Pamiętajcie, że bawiąc się paskami, dbacie również z nami o ponowne wykorzystanie torebki i nadanie jej nowego charakteru, co jest doskonałym przykładem upcyklingu wyprodukowanego już akcesorium. ♥

2,090 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Help:

Bezpieczna Płatność:

Bezpieczna Dostawa:

Kulik ©2020 HandMadeInPoland

Info:
Legal:

256 Bit SSL Encyption    

Projekt i wykonanie:

SecondStep4wrd@gmail.com

  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona
  • Czarny Facebook Ikona