top of page

  Ciao Bella

  Ciao Bella!, Ciao #KulikGirls!

   

  Letni podmuch wiatru, morska bryza i swobodnie tańczące promienie słoneczne, to pierwsze, co przychodzi nam na myśl o letnich dniach. Symbolikę tę przenosimy na najnowszy drop Ciao Bella! w ramach projektu Kulik Studio.

   

  Linia mini worków Ciao Bella! to kwintesencja uroku, wdzięku i minimalizmu w połączeniu z najwyższej jakości wykonaniem. Ich miękka forma zapewnia niesamowity komfort noszenia, a także sprawia, że torba pomimo swoich małych rozmiarów jest bardzo pojemna. Mieści przedmioty takie jak telefon, portfel, klucze, okulary, nawet mini bidon! 

  Funkcjonalność jest dla nas bardzo ważna, dlatego całość zapinana jest na magnesy i ściągana za pomocą unikatowych troczków, które poza bezpieczeństwem, pełnią również walory estetyczne. 

   

   

  Prym w letnich wariacjach wiodą przede wszystkim energetyczne kolory. Na pierwszy plan wybija się soczysta cytryna, majestatyczny błękit oraz słodki w swym wydaniu róż. Ich barwy zostały tak dobrane, aby wywoływały dobre myśli i uśmiech na twarzach modowych użytkowniczek. Dla miłośniczek klasyki Ciao Bella! odsłania karty w postaci ujmującego odcienia taupe oraz kuszącego cynamonowego brązu.  

   

  Każdy mini worek posiada wymienne paski. Lekki fason dopełnia regulowany, skórzany pasek oraz ręcznie plecione, barwne sznurki. Ponadto dostępna jest również opcja złotego łańcuszka, który idealnie dopełnia metalowe elementy torebki. 

  bottom of page