top of page
kuferek skórzany polska marka.jpg

Kuferek Sugar Box

Skórzane torebki na ramię w formie kuferka to jedne z najchętniej wybieranych damskich dodatków. Na ich punkcie już dawno oszalał cały świat mody. Nic w tym dziwnego, w końcu są piękne, praktyczne i bardzo pojemne. Ponadto świetnie sprawdzają się na każdą okazję — do pracy, na spacer czy do kina. Ich umiejętne dobranie natomiast świadczy nie tylko o dobrym wyczuciu stylu, ale także o znajomości najważniejszych trendów.

Jak powstała torebka typu kuferek?

Torebka typu kuferek na ramię została zaprojektowana zupełnie przypadkowo za sprawą aktorki Jane Birkin, kiedy to w 1983 roku była na pokładzie samolotu na linii Paryż-Londyn. Wtedy zamiast torebki miała ze sobą wiklinowy koszyk, z którego w pewnym momencie wszystko się wysypało. Traf chciał, że siedział obok niej Jean-Louis Dumas, dyrektor generalny francuskiego domu mody Hermès, który zwrócił jej uwagę, że powinna trzymać wszystko w kuferku. To był moment, w którym został zainspirowany do stworzenia tego typu modelu — naszkicował go 5000 km nad ziemią. Projekt okazał się strzałem w dziesiątkę, bo dodatek ten zwany też camera bag od razu zdobył ogromną popularność, która trwa aż do teraz.

Stylowa torebka damska na ramię typu kuferek Sugar Box

Jak wybrać idealną torebkę damską typu kuferek? Najważniejsze, aby zwrócić uwagę na jakość i precyzję wykonania. Podczas zakupu tego dodatku warto też dobrać odpowiednią długość paska, który spełni oczekiwania użytkowniczki. Twórcza odsłona kuferka Kulik jest odpowiedzią na najbardziej wygórowane oczekiwania klientek. Sugar Box została zaprojektowana z włoskiej skóry, gładkiej oraz tłoczonej na wzór węża, w trzech odcieniach — atramentowej czerni, czekoladowego brązu i przydymionej czerwieni. Charakteryzuje się ręcznym wykonaniem przez lokalnych artystów — rzemieślników. Została zamknięta w prostokątnej, geometrycznej formie, którą pokocha każda miłośniczka klasyki. Jest unikatowa, przyciąga spojrzenia i dodaje niebanalnego rysu całej stylizacji.

Wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki

Wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki

Torebka damska Sugar Box pomieści wszystkie najpotrzebniejsze drobiazgi - telefon i portfel, oraz klucze czy drobne kosmetyki. Posiada dwie pojemne komory oraz dwie wewnętrzne kieszonki, które pozwalają uporządkować całą jej przestrzeń. Dodatkowo zapinana jest na suwaki, dzięki którym nie musisz obawiać się, że coś z niej wypadnie.

 

 

Modowa uczta dla oka

Poprzez dodatki możemy się wyróżnić i pokazać światu swój wyjątkowy charakter. Dlatego tworząc model torebki damskiej Sugar Box, postawiłyśmy na połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością, a także wolnością wyboru! Kuferek w podstawowej wersji posiada skórzany pasek, jednak można dodać do niego wielobarwne, ręcznie plecione sznurki lub parciany, bawełniany pasek z małą portmonetką. Chcąc nadać całości delikatnie rockowego klimatu, warto postawić na pasek w postaci łańcuszka.

 

Kuferki Kulik mają wielką, modową moc. Zdradź nam, która torba na ramię Sugar Box najbardziej Cię oczarowała?

bottom of page