Sugar Love

Są małe, zgrabne i funkcjonalne. Dobrze się komponują zarówno ze skórzanym paskiem, jak i z łańcuszkiem czy plecionym sznurkiem. Mini torebki już dawno zdobyły serca blogerek modowych na całym świecie. Nic dziwnego, są jednym z dodatków, które intrygująco podkręcają stylizację.

 

 

Torebki w wersji mini to przepis na stylowy look. Od kilku sezonów błyszczą na wybiegach w kolekcjach najlepszych projektantów. Do miejskiego stylu dostały się za sprawą it girls - Jeanne Damas, Priyanki Chopry czy Chiary Ferragni. Wygląda na to, że pozycja mini torebek w świecie mody jest już ugruntowana. Teraz pozostaje decyzja, jak wybrać tą idealną, bo możliwości jest wiele.

 

 

Jedną z naszych interpretacji mini torebek to Sugar Love. Uważaj, jak sama nazwa wskazuje, można się w niej łatwo zakochać! To model wykonany z włoskiej skóry, zapinany na magnes (w środku jest też suwak), który ma 17,5 cm długości i 4,5 cm szerokości.

 

Wewnątrz wszyta jest w nim bawełniana podszewka i mała kieszonka. Na przodzie torebki znajdują się dwa filigranowe nity w kształcie srebrnych lub złotych kuleczek. Mimo niewielkich rozmiarów pomieści najpotrzebniejsze drobiazgi takie jak telefon, szminkę, portfel.

 

Sugar Love można dowolnie komponować z różnymi paskami, dzięki którym torebka ta staje się idealna na prawdę na każdą okazję. Do dyspozycji jest złoty lub srebrny łańcuszek, który zadaje glam sznytu. Chcąc wyposażyć ją o dodatkową funkcjonalność, warto wybrać parciany, bawełniany pasek z maleńką portmonetką na klucze czy słuchawki. Oryginalności dokładają natomiast unikalne, ręcznie plecione, barwione sznurki. W wersji klasycznej torebka ta jest w opcji z paskiem skórzanym, o którego długości możesz sama zdecydować. Przy jego szerokiej wersji możesz nosić ją jak nerkę - w pasie lub na biodrach. Sugar Love ma także możliwość odpięcia wszelkich akcesoriów i wtedy służy jako kopertówka.

 

Dużo powodów do kochania, prawda?