top of page

Poznaj nasze Bestsellery

1.png
5-4.webp

Personalizacja zaczyna się od dodatków 
 

                      ADA 

 

Torebka jest po prostu przepiękna,

 zachwyca wykonaniem 

jakość z najwyższej półki.

Kto raz ją kupi, przepadnie,

na pewno jeszcze tu zajrzę po kolejną.

                                            KATARZYNA                 

 

Posiadam dwie torebki marki Kulik i jestem nimi zachwycona. Są niezwykle funkcjonalne, ponadczasowe oraz minimalistyczne. Torebki są starannie wykonane z miękkiej skóry przez co są bardzo wygodne w noszeniu. Niejednokrotnie spotykam się z pytaniami skąd jest moja torebka ponieważ świetnie się prezentuje. Jedną z nich mam już ponad rok i zupełnie nic się nią nie dzieje. Kontakt z Paniami ze sklepu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam 

                MARTA 

 

Bardzo dobrze wykonana torebka. Piękny kolor i faktura skóry. Nawet nity są personalizowane. Pasek dobrej długości no i po prostu pięknie zaprojektowania. 

bottom of page