Make your own story.

Stwórz własną historię

 

 

 

Kulik zaprasza Cię do kreowania własnych stylizacji w zgodzie z Twoja wyjatkowa osobowością. Stwórz swoją historię sięgając po minimalistyczne formy i unikatowe projekty tworzone specjalnie dla Ciebie w naszej łódzkiej pracowni przez Ewe i Sylwie .

 

 

 

Zainspirowane sztuką,

architekturą i modą

 

 

 

Gotowy produkt marki Kulik, który trafia do Twoich rąk to wynik długiego procesu projektowego, w którym najnowsze trendy modowe i nasze architektoniczne wykształcenie znajdują odzwierciedlenie w ostatecznym kształcie tworzonych przez nas projektów. Tym samym Kulik łączy minimalizm formy z najmodniejszą paletą barw i ekskluzywną gamą dodatków.

 

 

 

Luksus w zgodzie z naturą

 

 

 

 

Głównym zamysłem marki Kulik jest łaczenie nowoczesnego designu z tradycyjnymi technikami produkcji. Tym samym w  trosce o najlepszą jakość tworzonego produktu Kulik współpracuje z lokalnymi rzemieślnikami, którzy dzięki swej unikatowej wiedzy pracując na najlepszych materiałach i dodatkach są w stanie zagwarantować najwyższą jakoś wykonania produktu, którym możesz cieszyć się przez długie lata.

 

 

 

 

Kulik wierzy, ze luksus może być eko, dlatego myśli i działa lokalnie, używa naturalnych materiałów, a opakowania projektuje z tworzyw biodegradowalnych (kartony z tektury, bibuła, minimalne metki z papieru ekologicznego) zgodnie z zasadą, że pragnienia ludzi można pogodzić z potrzebami środowiska.

Nasze produkty mozesz odnalezc w nastepujacych butikach:

POZNAN

MISZKOMASZKO

ul. Lukaszewicza 20A

Poznan

WARSZAWA

MOUSE HOUSE

ul. Osmanczyka 12/305

Bemowo

KATOWICE

KAGMAG

ul. Kochanowskiego 2

Katowice

Help:

Bezpieczna Płatność:

Bezpieczna Dostawa:

Kulik ©2020 HandMadeInPoland

Info:
Legal:

256 Bit SSL Encyption    

Projekt i wykonanie:

SecondStep4wrd@gmail.com

  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona
  • Czarny Facebook Ikona