Make your own story.

 

Stwórz własną historię

 

Kulik zaprasza Cię do kreowania własnych stylizacji w zgodzie z Twoją wyjątkową osobowością. Stwórz swoją historię sięgając po minimalistyczne formy i unikatowe projekty tworzone specjalnie dla Ciebie w naszej łódzkiej pracowni przez Ewę i Sylwię Jeżewskie.

 

Zainspirowane sztuką, architekturą i modą

 

Gotowy produkt marki Kulik, który trafia do Twoich rąk to wynik długiego procesu projektowego, w którym najnowsze trendy modowe i nasze architektoniczne wykształcenie znajdują odzwierciedlenie w ostatecznym kształcie tworzonych przez nas projektów. Tym samym Kulik łączy minimalizm formy z najmodniejszą paletą barw i ekskluzywną gamą dodatków.

 

Luksus w zgodzie z naturą

 

Głównym zamysłem marki Kulik jest łączenie nowoczesnego designu z tradycyjnymi technikami produkcji. Tym samym w  trosce o najlepszą jakość tworzonego produktu Kulik współpracuje z lokalnymi rzemieślnikami, którzy dzięki swej unikatowej wiedzy pracując na najlepszych materiałach i dodatkach są w stanie zagwarantować najwyższą jakoś wykonania produktu, którym możesz cieszyć się przez długie lata.

 

Kulik wierzy, że luksus może być eko, dlatego myśli i działa lokalnie, używa naturalnych materiałów, a opakowania projektuje z tworzyw biodegradowalnych (kartony z tektury, bibuła, minimalne metki z papieru ekologicznego) zgodnie z zasadą, że pragnienia ludzi można pogodzić z potrzebami środowiska.

tutaj możesz znaleźć część naszej kolekcji

Łódź

Pracownia KULIK

Ul. Długosza 55

Łódź

 

Warszawa

MouseHouse

ul. Osmańczyka 12/305

Bemowo

 

Łódź

Bloom Boutique

Ul. Piotrkowska 7

Łódź

 

Katowice

Kag Mag

ul. Kochanowskiego 2

 

Warszawa

Slow Concept Store

Atrium Promenada,

ul. Ostrobramska 75c

 

Poznań

Miszkomaszko

ul. Łukaszewicza 20a

 

Warszawa

4Concept Store

Al. Rzeczypospolitej 10, Wilanów

 

 NAPISALI O NAS

Nagłówek 4

pa18-520x400.jpg

PUKKA LIFESTYLE-ZMIANY SĄ FAJNE

116.jpg

JESTEM KASIA-POLISH DESIGN

ELLE - ULUBIONE BUTY

front page 4.jpg

EXAMPLE - Torebki na wiosnę których zapragniesz

237  a sklep.jpg

ETSY - Trends for Spring

Torby damskie to ten typ akcesoriów, który działa cuda w każdej stylizacji. Kobiety uwielbiają torebki i namiętnie kolekcjonują w swoich garderobach. Dla jednych torebka musi pomieścić wszystko: od telefonu, po laptopa czy buty. Dla takich klientek mamy skórzane shoppery czy duże tote. Dla innych torba to część stroju, ważna jest klasyka czy jej oryginalność. Taka właśnie tkwi w nich moc, dodają energii i potrafią skutecznie poprawić humor. Korzystaj więc z kobiecej strony Twojej natury i wykorzystuj torby damskie jak tylko chcesz. Dodaj do nich drewniaki czy trepy a na pewno wyróżni Cię z tłumu. Do biura wybierz elegancką torebkę wizytową z tłoczonej brązowej albo czarnej skóry. Dopasuj do niej szarą eleganckie drewniaki z kamieniami a pozostawisz niesamowite wrażenie. Na spotkanie ze znajomymi sięgnij po małą torebkę albo mini torebkę czy nerkę przewieszaną przez ramię, która pomieści najpotrzebniejsze rzeczy, ale nie będzie przeszkadzała w eksplorowaniu ciekawych miejsc. Na co tygodniowe rodzinne zakupy wybierz natomiast klasyczne drewniki do których dopasujesz skórzaną shopperkę. 

  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona
  • Czarny Facebook Ikona