top of page

Torba worek Bucket Bag

Są piękne, praktyczne i bardzo pojemne. Możesz nosić je zarówno do sportowych outfitów, jak i w eleganckich zestawieniach. Torby typu worki to propozycje dla nowoczesnych kobiet, które cenią sobie funkcjonalność i wolność wyboru. Bo to w ich przypadku sama decydujesz, czego potrzebujesz i jak chcesz nosić swój ulubiony dodatek. Zwinnie, na ramię, w dłoniach, trzymając za krótkie rączki, czy jako wygodny, miejski plecak. Inteligentna torba — worek Kulik

Doskonale wiemy, że torby są nieodłącznym elementem każdej stylizacji, dlatego tworząc model worków Bucket Bag, zadbałyśmy o maksymalny komfort noszenia ich w każdym kontekście. Możesz je dowolnie modyfikować pod swoje potrzeby. Jeśli wybierasz się na przejażdżkę rowerową, przypnij paski i stwórz miejski plecak, który pomieści wszystko, czego potrzebujesz. Jeżeli wychodzisz na spotkanie z przyjaciółmi, to śmiało załóż plecak na ramię i ciesz się jego wyjątkową formą, podobną do klasycznej torby. Jeśli natomiast kochasz minimalistyczne elementy, odepnij wszystkie dodatki, pozostawiając worek w czystej postaci, który idealnie sprawdza się do pracy i na służbowe spotkania.

Rozmiar ma znaczenie

Poprzez dodatki podkreślamy swój charakter, dlatego chcemy dać Ci pełną swobodę wyboru. Jesteś wyjątkowa, Twoja torebka musi do Ciebie pasować! Pośród naszych worków znajdziesz modele zarówno te o standardowych wymiarach, jak i ich pomniejszone wersje. Pierwsze z powodzeniem pomieszczą mini notebooka, telefon, kosmetyczkę oraz ulubioną książkę i portfel. Sprawdzają się zatem na podróże, czy wyjścia z domu na cały dzień. Te w mniejszym rozmiarze są również pojemne, ale nieco bardziej kompaktowe, więc zabieraj je na wieczorne wyjścia czy spacery. Choć ostateczna decyzja należy zawsze do Ciebie. Rozmiar torebki ma znaczenie, prawda? Który zatem jest dla Ciebie — klasyczny czy mini?!

Kunszt formy

Worki Bucket Bag Kulik są wykonane ręcznie przez lokalnych mistrzów kaletnictwa. Powstają z naturalnych skór, będących efektem ubocznym przetwórstwa spożywczego. Pochodzą one z niewielkiej, włoskiej manufaktury, która wyróżnia się zrównoważonym podejściem i ekologicznymi rozwiązaniami.

Bucket Bag Kulik dostępne są w kilku wersjach, jeśli chodzi o strukturę. Do dyspozycji jest olśniewający, błyszczący lakier, zachwycająco gładka skóra oraz odsłona z tłoczeniem we wzór węża. W ich odcieniach również możesz odczytywać niebywałą wyjątkowość tego modelu. Ich gama kolorystyczna zaczyna się od głębokiej, kamuflującej czerni, przechodzi przez kasztanowy, świecący wręcz brąz i jego czekoladowy odcień oraz wyróżnia się czystą, mleczną bielą, intensywnym kamelowym i intrygującą, butelkową zielenią.

Moc dodatków

Diabeł tkwi w szczegółach. I to często najdrobniejszy element może przeważyć na sukcesie danej stylizacji. W Kulik dajemy Ci pełną dowolność, abyś za pomocą odpowiednio skomponowanej torebki pokazała światu, jakie emocje w sobie nosisz. Na początek zabaw się paskami. Do dyspozycji masz klasyczne, skórzane o różnej długości, a dalej: szerokie, parciane z małym portfelikiem, a także wielobarwne,

ręcznie plecione sznurki. Chcąc nadać całości niepowtarzalnego charakteru, możesz również wzbogacić wybrany przez siebie worek o imponujący, złoty łańcuch, dzięki któremu na pewno wyróżnisz się z tłumu!

Wybierz swoją ulubioną torebkę typu worek i razem z Kulik wyznaczaj

ponadczasowe trendy modowe!

bottom of page