top of page
tobą na laptopa elegancka ze skóry.jpg

Torba na laptopa i tableta 

Jesteś #thatgirl, która codziennie podbija wybiegi miejskiej dżungli, realizując skutecznie swoje cele zawodowe? To świetnie! Bo to właśnie dla Ciebie projektujemy niezwykle funkcjonalne i wytrzymałe torby na laptopa i tableta. Ich niesamowita pakowność w połączeniu z najwyższą jakością wykonania i ujmującym designem, nie tylko zachwycają, ale również gwarantują bezpieczeństwo wszystkich akcesoriów oraz sprzętów, znajdujących się w środku. Takie rozwiązanie zapewnia niezrównany komfort użytkowania w ultra modowej odsłonie!

Torby luksusowe i biznesowy szyk 

 

Torby na laptopa i tableta Kulik są duże, zgrabne i bardzo wygodne, dzięki czemu z powodzeniem będą towarzyszyć Ci zarówno na co dzień podczas wypełniania bieżących zawodowych zadań, jak i na formalnych, biznesowych spotkaniach. Dostępne modele oblane są w klasyczne barwy, takie jak głęboka czerń czy butelkowa zieleń. Zostały wykonane z europejskiej skóry premium, która idealnie kontrastuje ze złotymi lub srebrnymi elementami. Każda torebka ma również swoją unikatową formę i strukturę. Jedne z nich są ujmująco gładkie, drugie zaś zachwycają specjalnym tłoczeniem na wzór skóry węża lub krokodyla. 

Kulik torebki skórzane — inteligentne rozplanowanie 

 

Idealna torba Kulik, która sprawdza się podczas zawodowych wyzwań, jest niczym   świetnie rozplanowany organizer. Skrywa w sobie przegródki, zapięcia i specjalne kieszonki, które pozwalają utrzymać porządek — niezależnie od tego, jak napięty masz grafik. Skórzane torebki Kulik stworzone są z największą starannością i precyzją, aby zapewnić Ci poczucie modowego luksusu. Dodatkowo większość modeli zabezpieczają małe, metalowe nóżki, dzięki czemu odłożysz je bez obaw w każdym miejscu.

 

Polska marka Kulik — moc dodatków 

 

Masywny łańcuch, wielobarwny brelok, a może ręcznie pleciony sznurek? Sama wybierasz! Tajemnica projektów Kulik tkwi w personalizacji, dlatego możesz śmiało dopełniać swoją wymarzoną torbę o odpowiednie elementy. Ponadto niektóre modele zostały projektowane zgodnie z formułą 2w1, tworząc spektakularną kombinację dużej torebki z odpinaną mini Sugar Love lub stylową maxi kopertówką. Możesz nosić je razem, dzięki czemu nadasz stylizacji niepowtarzalnego charakteru — lub osobno tworząc subtelny minimalizm. 

 

 

Kulik moda damska

 

 

Połączenie dobrej organizacji z niebywałą pewnością siebie. Oto klucz do sukcesu zarówno tego modowego, jak i zawodowego. Jesteśmy pewne, że w towarzystwie Kulik zrobisz wrażenie na wszystkich dookoła i z łatwością przejdziesz do realizacji swoich celów.

Torebki Kulik online

 

 

Psst… pamiętaj, że torebki Kulik są dostępne wyłącznie online.

 

 

 

 

bottom of page