top of page
Kulik26408.jpg

Jesień - Zima 2020/2021
       Design 
Yourself

​Nowa kolekcja pracownik Kulik to zastrzyk pozytywnej energii w nowych, pandemicznych czasach. Wyraziste w formie i odważnie operujące kolorem projekty to hołd złożony kobiecej sile i witalności, ale także podkreślenie jej ciągłej gotowości na zmianę. Gdy rzeczywistość staje się coraz bardziej wymagająca, same chcemy czegoś więcej od torebki i Kulik wychodzi naprzeciw tym potrzebom.  

 

 

Wykreuj swój unikalny styl, wybierając torebki z naszej najnowszej kolekcji stworzonej specjalnie z myślą o kobietach takich jak Ty. Kulik w linii zaprojektowanej na ten sezon raz jeszcze łączy swoją miłość do minimalizmu formy, ekskluzywnych materiałów oraz najwyższej jakość rzemieślniczego warsztatu, oferując Ci możliwość spersonalizowania wybranej przez Ciebie torby oraz nadania jej niepowtarzalnego charakteru. 

 

Najnowsze projekty Kulik to nowa, mocniejsza w swym wyrazie odsłona ponadczasowych klasyków. Dodatkowo, z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, pracownia przygotowała bogatą gamę ręcznie plecionych pasków i łańcuszków, które nadadzą każdej torebce niepowtarzalny charakter.

 

To Ty najlepiej wiesz jak bawić się modą. Eksperymentuj i wyznaczaj trendy na swoich zasadach tworząc własne, niepowtarzalne stylizacje. Dobieraj dodatki, projektuj, kreuj. Ta sama torba może zmienić swój charakter z dziennej na wieczorową, przy użyciu naszych ekskluzywnych akcesoriów. 

 

Nie musisz iść na kompromis, możesz mieć wszystko: jakość, design i być eko. Projekty marki Kulik powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Niepowtarzalne kolory naszych torebek to efekt użycia tradycyjnych barwników roślinnych w procesie wykańczania, który odbywa się z dbałością o środowisko naturalne. Sama produkcja każdego z modeli przebiega w zgodzie z filozofią slow fashion. Torebka, która trafia do Twoich rąk, to wynik fachowej rzemieślniczej pracy polskich kaletników. Oryginalne dodatki, ręcznie plecione paski i metalowe elementy sprowadzamy na specjalne zamówienie z Włoch. Wybrany przez Ciebie model wysyłamy w ekologicznym, biodegradowalnym opakowaniu.

 

My dbamy o każdy szczegół, abyś Ty mogła po prostu cieszyć się wymarzoną torbą przez lata. To dlatego zwracamy uwagę na najmniejsze detale. Dobieramy najtrwalsze nici kaletnicze, a metalowe elementy są specjalnie pokrywane lakierem, aby ich złoty kolor był trwały. Intensywne kolory sznurków, wykorzystanych w naszych ekskluzywnych paskach, uzyskujemy dzięki najlepszej jakości barwników. Nawet najmniejszy szczegół ma dla nas priorytetowe znaczenie, dlatego osobiście nadzorujemy jakoś wykonania każdego z modeli.

 

W tegorocznej kolekcji nie zabrakło dotychczasowych hitów: jak funkcjonalne i ponadczasowe worki, ale w mocnej, rockowej odsłonie. Nowy projekt zakładał zamontowanie ponad czterdziestu nitów na wąskich elementach, tak aby worek nie stracił swojej oryginalnej formy. 

W nowej linii znalazł się także nasz bestseller - torba Modern z dwoma klasycznymi dodatkami oraz nowa wariacja na jej temat -  wersja Tiny Modern w trzech różnych odsłonach. W tym celu zmniejszyłyśmy jej wymiary i przypięłyśmy ją do szerokiego, przepięknego paska, z którym tworzy małe dzieło sztuki. Do tego modelu możemy dołączyć pleciony pasek lub łańcuszek tworząc niepowtarzalne historie.

Kultowy kształt torby Modern stał się także punktem wyjścia przy projektowaniu pierwszego portfela na karty. Gotowy model posiada charakterystyczny kształt klapy zaczerpnięty z wersji Modern.

Do kolekcji dołączyły także Mini Pure - torby na ramię o wymiarach A5, których kształt i idealne proporcje - są odpowiedzią na potrzeby kobiet.

Kulik27137.jpg
Kulik27121.jpg
Kulik26851.jpg
Kulik26709.jpg
Kulik26654.jpg
Kulik27190.jpg
Kulik26178.jpg
Kulik26777.jpg
Kulik26542.jpg
Kulik27091.jpg
Kulik26353.jpg
Kulik27072.jpg
Kulik26258.jpg
Kulik26922.jpg
Kulik27045.jpg
Kulik26090.jpg
Kulik26732.jpg
bottom of page