top of page
KULIK 210824.jpg

Torebka Phone Bag

Wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Pełna niezależność w każdym kontekście. Komfort i swoboda ruchu bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz. Mikro torebki od Kulik pomimo swoich niewielkich rozmiarów są zaskakująco pojemne, bo mieszczą wszystkie niezbędne akcesoria takie jak telefon, klucze.Dzięki nim możesz z lekkością  i spokojem podbijać świat. Bo kiedy masz dzień zabiegany w mieście, Twoje rzeczy pozostają bezpieczne w urokliwej Phone Bag.

 

Geometryczny design

Torebka na telefon Phone Bag ma idealny, geometryczny design. Jej cechą charakterystyczną jest modowy sznyt zamknięty pod postacią czarnej lub brązowej skóry premium tłoczonej we wzór węża czy pokrytej groszkowym wykończeniem. Wyróżnia się intrygującymi złotymi dodatkami. Ponadto zabezpieczają ją filigranowe, metalowe nóżki, dzięki którym możesz postawić ją bezpiecznie w każdym miejscu. Model jest zapinany na zamek, a w środku ma bawełnianą podszewką.

Wolność wyboru

Podłużne mikro torebki na telefon posiadają w zestawieniu aż dwa skórzane paski. Krótki, do ręki, zapewniający niewiarygodną wygodę oraz długi, regulowany, dający możliwość przewieszenia przez ramię. Choć to nie koniec możliwości. Jeśli Twoje oko cieszy minimalizm w połączeniu z błyskiem, to koniecznie przyjrzyj się delikatnym, złotym lub czarnym łańcuszkom. Dla fanek awangardy natomiast dedykujemy masywny, krótki łańcuch. To jeszcze nie koniec! Możesz wybrać również kolorowe, ręcznie plecione sznurki, których barwy staną się Twoim modowym znakiem charakterystycznym.

Najwyższej jakości wykonanie

Geometryczne saszetki na telefon to połączenie piękna z precyzyjnym kunsztem krawieckim. Wszystkie modele zostały wykonane przez naszych mistrzów z najwyższej jakości, naturalnych, certyfikowanych materiałów premium, sprowadzonych do Polski prosto z Włoch. Ich szlachetna struktura zachwyca, a także pozwala na stworzenie perfekcyjnych torebek, które towarzyszyć Ci będą przez długie lata.

Detale, które mają znaczenia

Żyj na własnych zasadach, podejmuj wyzwania i wyznaczaj nowe trendy. Tworząc nasze kolekcje cenimy sobie całkowitą wolność, której efektem są realizacje w postaci najśmielszych wariacji modowych. W końcu torebka to coś więcej niż dodatek. To Twój wierny kompan, dzięki któremu masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz. To również połączenie wyjątkowego designu z pełnowymiarową funkcjonalnością. Klasa, którą podkreślasz każdego dnia, dopełniając swoją stylizację.

Wybierz swoją wymarzoną Phone Bag i podkreśl swój niepowtarzalny

charakter.

bottom of page