top of page

Kulik to polska marka modowa, która powstała w Łodzi w 2016 roku. Dostarczamy na rynek unikatowe projekty skórzanych torebek i akcesoriów, których nowoczesna forma stanowi znak firmowy brandu. O ekskluzywności naszych produktów decydują najlepszej jakości materiały, architektoniczna estetyka oraz tradycyjne techniki produkcji.

 

Jak powstają designerskie torebki Kulik?

Działamy w zgodzie z zasadą, że luksus może być eko, a pragnienia ludzi warto godzić z potrzebami środowiska. Proces twórczy rozpoczyna się w łódzkiej pracowni, gdzie powstają pierwsze szkice torebek. Od początku inspirujemy się sztuką i nowoczesną architekturą. Cenimy prace architekta Franka Lloyda Wrighta, stąd blisko nam do minimalistycznej geometrii modernizmu. Uwielbiamy artystkę Friedę Khalo, której twórczość jest mocno kolorowa i niekiedy przerysowana. Jedno, drugiego nie wyklucza. Kolekcje Kulik mają zatem proste formy, ale dodatki są wyraziste i oryginalne.

 

Torebki wykonujemy z surowców o wysokiej jakości, wytwarzanych w transparentny sposób. Powstają ze skóry naturalnej, pochodzącej z niewielkiej włoskiej manufaktury. Materiał ten to efekt uboczny przetwórstwa. Z poszanowaniem środowiska naturalnego jest garbowany roślinne. Dbałość o zrównoważony proces produkcji, oparty na starannie dobranych rozwiązaniach sprawia, że produktem Kulik możesz cieszyć się przez długie lata.

O ostateczny kształt naszych produktów dbają doświadczeni mistrzowie kaletnictwa z rodzinnego zakładu pod Łodzią, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania każdego, choćby najmniejszego detalu.

 

Kulik zaprasza do kreowania własnych stylizacji w zgodzie z Twoją wyjątkową osobowością. Każdy model torebki możesz dowolnie spersonalizować poprzez dobór różnych pasków — od biżuteryjnych, przez skórzane np. z mini torebeczką przez wielobarwne sznurki, które są ręcznie plecione przez włoską artystkę.

Torebki Kulik — new drop

 

Nowe kolekcje prezentujemy Wam zwykle tylko dwa razy w roku. Nie produkujemy masowo. Przywiązujemy wagę do jakości i najmniejszego detalu. Każdemu modelowi, który ma trafić w Wasze ręce, poświęcamy czas. Najpierw same go użytkujemy. Sprawdzamy jego funkcjonalność, wytrzymałość i komfort noszenia.

 

Często przedpremierowo prezentujemy torebki z nowych linii w postaci limitowanych dropów. To sprawdzona forma naszego działania, którą cenią nasze klientki.

 

Psst… pamiętaj, że wszystkie torebki Kulik są dostępne online.

bottom of page