top of page
Sette drop skórzane luksusowe torby

Sette drop — urodzinowa kolekcja Kulik

Z okazji siódmych urodzin przygotowałyśmy dla Was niezwykłą niespodziankę — nowy drop torebek! Co więcej, to właśnie Wy zadecydowałyście o jego finalnej nazwie. Jaka jest więc premierowa mini kolekcja Sette drop? Zaskakująca! Prezentuje piękno minimalizmu, zamknięte w geometrycznej formie. To pudełkowe shopperki w dwóch rozmiarach — klasycznym i cute mini. Zostały wykonane z przepięknej, tłoczonej skóry, która nie potrzebuje już żadnych dodatków. 

 

Marka Kulik

Marka Kulik powstała w 2016 roku w Łodzi. Od początku zakładałyśmy, iż będziemy dostarczać naszym klientkom perfekcyjnie wykończone torebki, powstające całkowicie ręcznie, na bazie garbowanej roślinnie skóry, sprowadzanej z Włoch. Z upływem miesięcy i rosnącego zainteresowania kolekcjami, rozszerzyłyśmy asortyment o starannie wyprofilowane drewniaki, które również okazały się strzałem w dziesiątkę. 

Naszym założeniem jest działanie w duchu zrównoważonego rozwoju, dlatego od samego początku bazujemy na flagowych, topowych modelach, których domeną jest jakość, trwałość i unikatowość. Kolekcje obfitują zazwyczaj w udoskonalone prototypy, a nowe propozycje pojawiają się dopiero po ówczesnych testach. Dzięki tej praktyce miłośniczki modowych perełek już od siedmiu lat otrzymują od naszej marki coś więcej niż tylko torebkę, a dzieło sztuki na ramię, które stanowi odzwierciedlenie ich wyjątkowego charakteru. 

 

Na siódme urodziny Kulik przygotowałyśmy natomiast dla Was nie lada modową gratkę.

Kulik — nowa kolekcja

 

Sette drop to intrygujące połączenie klasyki z zaskakująco mocnym, kobiecym akcentem. Pobudzamy zmysły, prezentując torebkę typu shopper bag Sette Affair w zupełnie innym niż do tej pory wydaniu. Całość oblana jest w atramentowo-czarną skórą z masywnym tłoczeniem na wzór krokodyla. Model dostępny jest w dwóch rozmiarach — klasycznym i cute mini, co pozwoli Wam dopasować go zgodnie z własnymi preferencjami. 

 

Torebki luksusowe

Każdy nasz model posiada szereg unikatowych, luksusowych cech, które warto podkreślać, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do symboli i nazewnictwa. Siódme, szczęśliwe urodziny chcemy świętować więc w wyjątkowy sposób, dając naszym obserwatorkom pewien sposób decyzyjności i wejścia jeszcze mocniej do świata Kulik. W końcu to właśnie dla Was projektujemy.

 

To Wy jesteście dla nas największą inspiracją i motywacją do działania. Nowy drop to ukłon w Waszym kierunku i podziękowanie za zaufanie, jakim nas darzycie od siedmiu lat.

 

Nazwa, jaką wybrałyście dla nowego dropu to Sette, czyli numerologiczna siódemka. Jest ona w języku włoskim, ponieważ to właśnie z tego kraju sprowadzane są nasze skóry, potrzebne do powstawania projektów Kulik. 

 

Same torebki natomiast zostały nazwane Sette Affair, bo z racji ich licznych walorów, dość łatwo jest popaść z nimi w romans! 

 

Pamiętaj, że torebki Kulik są dostępne wyłącznie online!

bottom of page