top of page

  Half Moon

  Torebka w wersji mini to ponadczasowy trend, który nieustannie podbija serca kobiet na całym świecie. Zakochaj się w naszej klasyce, zamkniętej w małej półksiężycowej formie. Half Moon to en vogue propozycja dla stylowych kobiet, które szukają w dodatku funkcjonalności, ale i najwyższej jakości wykonania.

  Pół księżyc na ramię 

  Half Moon jest klasyczną interpretacją mini torebki w niestandardowej formie. Świetnie sprawdza się zarówno w ciągu dnia, jak i doskonale odgrywa rolę  szykownego dodatku na wieczór. Nasz półksiężycowy model, wykonałyśmy z naturalnej, włoskiej skóry, garbowanej roślinnie, bez użycia chemii. W środku ma czarną, bawełnianą podszewką oraz wewnętrzną kieszonkę. Całość zapinana jest na złoty zamek bądź klapkę ze złotym, ozdobnym magnesem. 

  Kolorystyka?

   

  Torebka Half Moon prezentuje się w odsłonie kamelowej, przydymionej czerwieni i gorzkiej czekolady. Może mieć skórę gładką lub tłoczoną.

  Spersonalizuj swoją torebkę! 

  Co sprawia, że nasze torebki są tak wyjątkowe? Same możecie je skomponować,  wybierając do nich odpowiedni pasek. Możliwości jest wiele. Jeżeli Twoje serce bije dla niecodziennych rozwiązań, to postaw na kolorowe, ręcznie plecione sznurki. Wolisz klasykę? Dedykujemy dla Ciebie skórzany pasek, o którego długości sama zdecydujesz. Dla osób poszukujących funkcjonalności, ten parciany, bawełniany z portfelikiem okaże się najlepszy. Na wieczorne wyjścia polecamy natomiast wybór złotego lub srebrnego łańcuszka.

  Przepis na efektowny look? Jesteśmy przekonane, że z torebką Half Moon nikt nie oderwie od Ciebie oczu!

   

  bottom of page