top of page
nowa kolekcja 1 KULIK skórzane torby torebki

Kolekcja 1"

Najnowsza kolekcji ’1 Kulik to klasyka podkręcona o nowe, intrygujące barwy, niepowtarzalne tekstury i zachwycające formy. Przedstawiamy Wam bestsellerowe modele w premierowej odsłonie. Jesteście gotowe na odrobinę inspiracji?

 

Nie bez powodu każda kolekcja Kulik nawiązuje do symboliki cyfr. Za ich pomocą nasze klientki mogą jeszcze mocniej utożsamić się z noszoną przez siebie torebką i pokazać światu swój wyjątkowy charakter. Wibracja jedynki jest jedyna w swoim rodzaju. Za jej energią po prostu się podąża, potrafi ona bowiem kształtować wokół siebie rzeczywistość i wyznaczać kolejne kierunki rozwoju. 

 

Jedynkę można interpretować dwutorowo. W pewnym sensie jest przewodnikiem, a także ogromną energią, która manifestuje pragnienie spełnienia i samorealizacji. Z drugiej to symbol zjednoczenia oraz nowy początek — a przecież już za chwilę nowy rok. Stanowi połączenie, które ma dawać Wam ogrom siły i motywacji do podejmowania kolejnych, nowych wyzwań, a przy tym zachowaniu konsekwencji. Poprzez torebki z linii ‘1 pokazujemy światu naszą odwagę, silną osobowość i naturalne piękno. Kolekcja ’1 jest także znakiem przynależności do natury, dlatego proponowane modele pojawiają się przede wszystkim w odcieniu porywającej, butelkowej zieleni, ale także w kolorze głębokiej, kamuflującej czerni.

 

Projekty oznaczone jedynką są reinterpretacją, a zarazem nową wersją doskonale Wam znanych dwóch topowych modeli. Zmysłowa Puffy kłania się ponownie, aby zaskoczyć Was możliwością wybrania ulubionego modelu. Zwolenniczki klasyki mogą cieszyć oko doskonałą gładkością lub też wersją urozmaiconą z „oczkami”. Są dostępne w klasycznym i mini rozmiarze. W linii pojawia się też bestsellerowa torebka typu shopper z marszczeniem i ściągaczami. Kusi nie tylko swoją ultra miękką, nowoczesną formą, a przy tym jest niezwykle funkcjonalna i pojemna.

Pomimo nowości pozostajemy wierne swoim wartościom i dajemy Wam pełną wolność wyboru poprzez personalizację i zabawę stylem. Możecie wybierać dodatki w postaci wielobarwnych, ręcznie plecionych sznurków o różnych długościach. Wśród nich nowością jest ten w kolorze brązowo-granatowym „13”. Są też złote i czarne łańcuszki o minimalistycznych, delikatnych ogniwach. Twój wybór zależy od tego, którą stronę osobowości akurat pragniesz podkreślić.

 

Wyrazistość z nutką tajemniczości, a może ponadczasowa ikoniczność? Zapraszamy Was do świata elektryzująco pięknej ‚1!

bottom of page