„Let yourself be yourself” to motto, które stało się inspiracją dla najnowszej kolekcji marki Kulik. Dzięki minimalizmowi formy i ponadczasowość projektów każda z nas z łatwością wyrazi swój niepowtarzalny styl i podkreśli oryginalność jesienno- zimowych stylizacji.

Pozwól sobie na luksus bycia sobą w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i filozofią slow fashion. Torby i buty marki Kulik to nie tylko unikatowe projekty, które rodzą się w łódzkiej pracowni projektowej. To dbałość o najlepsze materiały i dodatki sprowadzane w tym celu z Włoch oraz wykorzystanie tradycyjnych polskich technik rzemieślniczych, dzięki czemu Kulik przyczynia się do wspierania lokalnych wytwórców.

W związku ze swoim profilem Kulik to marka dla kobiet świadomych siebie i rozumiejących zagrożenia płynące z masowego przemysłu modowego. Nowa kolekcja marki Kulik to hołd złożony prostocie i minimalizmowi. Pozwól sobie na bycie sobą.

make your own story

Torby damskie to ten typ akcesoriów, który działa cuda w każdej stylizacji. Kobiety uwielbiają torebki i namiętnie kolekcjonują w swoich garderobach. Dla jednych torebka musi pomieścić wszystko: od telefonu, po laptopa czy buty. Dla takich klientek mamy skórzane shoppery czy duże tote. Dla innych torba to część stroju, ważna jest klasyka czy jej oryginalność. Taka właśnie tkwi w nich moc, dodają energii i potrafią skutecznie poprawić humor. Korzystaj więc z kobiecej strony Twojej natury i wykorzystuj torby damskie jak tylko chcesz. Dodaj do nich drewniaki czy trepy a na pewno wyróżni Cię z tłumu. Do biura wybierz elegancką torebkę wizytową z tłoczonej brązowej albo czarnej skóry. Dopasuj do niej szarą eleganckie drewniaki z kamieniami a pozostawisz niesamowite wrażenie. Na spotkanie ze znajomymi sięgnij po małą torebkę albo mini torebkę czy nerkę przewieszaną przez ramię, która pomieści najpotrzebniejsze rzeczy, ale nie będzie przeszkadzała w eksplorowaniu ciekawych miejsc. Na co tygodniowe rodzinne zakupy wybierz natomiast klasyczne drewniki do których dopasujesz skórzaną shopperkę. 

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest