top of page

Torebki z mini portfelikiem

Marka Kulik to klasyka, nabierająca rumieńców, dzięki niepowtarzalnym rozwiązaniom, które jeszcze bardziej podkręcają kobiece stylizacje. Prezentujemy modele, wyróżniające się niebanalnym designem, estetyką i najwyższej jakości wykonaniem. Wszystkie torebki Kulik zaprojektowane są zgodnie z zasadą, że moda może być nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Tak jest też w przypadku torebek skórzanych na ramię, które możesz nosić w zestawie z parcianym paskiem i małym, skórzanym portfelikiem. To połączenie pozwala zabrać ze sobą większą ilość przedmiotów oraz dodaje całości niezwykłego pazura.

Polska marka Kulik - podwójny wymiar wygody

Jeśli komponując odpowiednie elementy garderoby, kierujesz się komfortem użytkowania, a także sprawdzonymi patentami to zaufaj nam, że torebki Kulik z mini portfelikiem są właśnie dla Ciebie. Po pierwsze pomagają zapanować nam porządkiem panującym w torbie. Po drugie pozwalają odseparować akcesoria typu

klucze, słuchawki czy karty płatnicze od głównej przestrzeni. Dzięki temu możesz

czuć się bezpiecznie niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz.

Kulik moda damska: pasek, który daje wiele możliwości

Z którymi naszymi torebkami Kulik proponujemy nosić pasek z mini portfelikiem? Możliwości jest wiele! Sama zdecyduj, co wybierasz: kuferek lub worek, a może torebkę w kształcie półksiężyca czy mini torebki w klasycznej odsłonie? Wybierz swoją ulubioną wielkość, formę i strukturę, a następnie z dumą podkreślaj swój wyjątkowy charakter.

Torebki designerskie Kulik

Modele Kulik z regulowanymi, parciano-skórzanymi paskami zachowane są w kolorze kamuflującej czerni i dostępne w dwóch wariantach: gładkiej skórze lub tłoczonej we wzór węża. Analogicznie do wybranej kompozycji, dobrany jest również mały portfelik, który można w każdej chwili odpiąć za pomocą złotego karabińczyka.

Torebki Kulik są o geometrycznej formie i charakteryzują się wygodą, dzięki czemu noszenie ich, staje się czystą przyjemnością. Cechują się doskonałą, ręczną precyzją wykonania, co gwarantują nasi zaufani, lokalni mistrzowie kaletnictwa. Możesz wybrać do nich okucia: złote lub srebrne. Każda w środku ma bawełnianą podszewkę.

Kulik torebki skórzane - modowe marzenie

Zamknij oczy, wyobraź sobie swoją wymarzoną kombinację modową, a następnie zobacz nasze luksusowe torebki - perełki. W Kulik nie ma mowy na ustępstwa. Projektujemy z myślą o Tobie i Twoich celach. A co za tym idzie, pomagamy Ci urzeczywistniać (modowe) marzenia. W końcu wszystko zaczyna się od pozytywnego nastawienia, którego pierwszy etap jest już podczas doboru stylizacji.

Wybierz na ramię ulubiony model i pewnie krocz po swoje. ♥︎

Psst… pamiętaj, że wszystkie torebki - Kulik są dostępne online

bottom of page